Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 22 Sep
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Thu 24 Sep
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf   Barn 17:30 - 18:30
Sat 26 Sep
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Tue 29 Sep
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Thu 1 Oct
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf   Barn 17:30 - 18:30
Sat 3 Oct
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Tue 6 Oct
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Thu 8 Oct
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf   Barn 17:30 - 18:30
Sat 10 Oct
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Tue 13 Oct
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Thu 15 Oct
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf   Barn 17:30 - 18:30
Sat 17 Oct
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Tue 20 Oct
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Thu 22 Oct
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf   Barn 17:30 - 18:30
Sat 24 Oct
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Tue 27 Oct
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Sat 7 Nov
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb   Turnering over 9 hull
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 19 Sep
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf  
Barn 17:30 - 18:30   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:30 - 19:30
Dugnad
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 11:00 - 13:00
Sponsorturnering
Karmøy Golfklubb  
Kun for inviterte   Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf  
Barn 17:30 - 18:30   Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf  
Barn 17:30 - 18:30   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:30 - 19:30
Dugnad
Karmøy Golfklubb   Golf  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Thu 27 Aug
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf  
Barn 17:30 - 18:30   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Thu 20 Aug
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf  
Barn 17:30 - 18:30   Les mer  
Tue 18 Aug
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Thu 13 Aug
kl 17:30 - 20:00
Torsdagstrening
Karmøy Golfklubb   Golf  
Barn 17:30 - 18:30   Les mer  
Tue 11 Aug
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 4 Aug
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 1 Aug
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 28 Jul
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sun 26 Jul
kl 11:00 - 15:00
Capo Golf Cup
Karmøy Golfklubb   Golf  
  Les mer  
Sat 25 Jul
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 21 Jul
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sun 19 Jul
kl 11:00 - 13:30
Forball turnering
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 18 Jul
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 14 Jul
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 11 Jul
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 7 Jul
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 4 Jul
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 30 Jun
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 20 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 13 Jun
kl 11:00 - 18:00
Parkettgruppen WCT
$item.username  
Turnering   Les mer  
Tue 9 Jun
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 6 Jun
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 2 Jun
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Mon 1 Jun
kl 11:00 - 15:30
Texas Scramble turnering
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 30 May
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 26 May
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 23 May
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Thu 21 May
kl 11:00 - 15:00
Texas Scramble turnering
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sun 17 May
kl 11:00 - 15:00
Flaggturnering
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 16 May
kl 11:00 - 13:00
Lørdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
Turnering over 9 hull   Les mer  
Tue 12 May
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 17:30 - 20:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline