Klubbhus offisielt åpnet 18 februar 2016

Postet av Karmøy Golfklubb den 9. Mai 2016

Klubbhus offisielt åpnet 18 februar 2016

Vårt nye klubbhus ble offisielt åpnet samme dag som årsmøte ble avhold. Dugnadsgjengen har gjort en fantastisk jobb og innvendig er det meste nå på plass. Utvendige prosjekter vil bli tatt ut over vårens lysere kvelder. Huset er ment brukt regelmessig og fortrinnsmessig hver dag. Huskomiteen vil komme med mer informasjon om bruk etterhvert. For de som har savnet betalingsterminal, kan vi fortelle at den vil denne være på plass innen noen uker. Darren kommer tilbake til Skudeneshavn førstkommende søndag og vil starte sesongarbeidet fra første mars. Klubben ønsker han velkommen tilbake og ber alle våre medlemmer om å gjøre det samme.


Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.