Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 31 Jul
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull
Mon 2 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Tue 3 Aug
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull
Fri 6 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Sat 7 Aug
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull
Mon 9 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Tue 10 Aug
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull
Fri 13 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Sat 14 Aug
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull
Mon 16 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Tue 17 Aug
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull
Fri 20 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Sat 21 Aug
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull
Mon 23 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Tue 24 Aug
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull
Fri 27 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Sat 28 Aug
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull
Mon 30 Aug
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Tue 31 Aug
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull
Fri 3 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Sat 4 Sep
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull
Mon 6 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Tue 7 Sep
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull
Fri 10 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Mon 13 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Fri 17 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Mon 20 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Fri 24 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Mon 27 Sep
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Fri 1 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Mon 4 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Fri 8 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Mon 11 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Fri 15 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Mon 18 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Fri 22 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
Mon 25 Oct
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 30 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 26 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
  Les mer  
Sat 24 Jul
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Fri 23 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 19 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
  Les mer  
Sat 17 Jul
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Fri 16 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 12 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
  Les mer  
Sat 10 Jul
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Fri 9 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 5 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
  Les mer  
Sat 3 Jul
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Fri 2 Jul
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 28 Jun
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
  Les mer  
Sat 26 Jun
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Fri 25 Jun
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
  Les mer  
Sat 19 Jun
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Fri 18 Jun
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Fri 11 Jun
kl 10:00 - 13:00
Driving range stengt
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Sun 30 May
kl 11:00 - 13:30
Skudenes & Aakra Open
Karmøy Golfklubb  
Turnering   Les mer  
Sat 29 May
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
turnering   Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 19:30
Dugnad
  Les mer  
Tue 25 May
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Sat 22 May
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Tue 18 May
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Sat 15 May
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Tue 11 May
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Mon 10 May
kl 17:30 - 19:30
Dugnad
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 8 May
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Tue 4 May
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Sat 1 May
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 16:30 - 19:00
Tirsdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Sat 24 Apr
kl 11:00 - 13:30
Lørdagsgolf
Turnering 9 hull   Les mer  
Sun 18 Apr
kl 11:00 - 15:30
Turnering
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:00 - 20:00
Dugnad - strandrydding
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 6 Mar
kl 12:00 - 14:00
Vintergolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 12:00 - 14:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 27 Feb
kl 12:00 - 14:00
Vintergolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 12:00 - 14:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 20 Feb
kl 12:00 - 14:00
Vintergolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 12:00 - 14:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 12:00 - 14:00
Vintergolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 12:00 - 14:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 12:00 - 14:00
Vintergolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Tirsdagsgolf
Karmøy Golfklubb  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline